Віддалений відділ бронювання

Віддалений відділ бронювання

Ми надаємо керівника відділу бронювання та необхідну саме для вашого готелю кількість менеджерів з бронювання

30 – 300%

більше продажів

20-40%

вищий рейтинг готелю

Додатково ви отримуєте

Платите лише за результат

Економите час та гроші на пошук, навчання та контроль персоналу
Підключаєте нас тоді, коли вам це потрібно

Команда адаптована під ваш готель

Безкоштовне налаштування необхідних інструментів
База знань та стандарти

Кому буде вигідно

Кому буде вигідно

Власникам готелів

Зможете одночасно звільнити власний час та підвищити ефективність готелю мінімум на 10%. Бронювання в вашому готелі буде надійним та якісним, а ви отримаєте гарантії результату без зайвих витрат часу та занурення в щоденну дільність.

Керівникам готелів

Повністю підзвітна вам команда бронювання, яка діє від імені вашого готелю та для реалізації ваших цілей. Керівник відділу бронювання допоможе з контролем роботи співробітників, щоб ви могли сфокусуватися на стратегічних питаннях.

HR-менеджерам

Отримайте повну команду бронювання, яка може бути готова до роботи вже через тиждень.

Будь-який готель може приносити мінімум на 30% більше доходу вже у найближчі півроку!

Хотіли б дізнатися як це можна втілити у вашому готелі?

З нами вже працюють 

Наші партнери

Наші партнери

Що саме

Що саме

ми робимо

ми робимо

База знань та стандарти

База знань та стандарти

Ми не лише вивчаємо ваш готель та його особливості, але й створюємо докладну базу знань, що дозволяє нашим менеджерам оперативно знайти відповіді на будь-які запитання гостей. Адаптація стандартів комунікації до унікальних особливостей кожного готелю та його клієнтів гарантує вам індивідуальний та вдосконалений підхід до обслуговування гостей.

Налаштування інструментів

Налаштування інструментів

Налаштовуємо та надаємо команді готелю необхідні інструменти, включаючи PMS систему, chanel-manager, IP-телефонію, модуль бронювання та чат на сайті. Впроваджуємо сучасні технології для ефективного управління бронюванням та комунікацією з гостями.

Надання та навчання команди

Надання та навчання команди

Наша професійна команда менеджерів з бронювання готова надати вам найвищий рівень обслуговування. Ми гнучко адаптуємо кількість менеджерів відповідно до потреб вашого готелю та забезпечуємо їх регулярне навчання. Наш супервайзер контролює ефективність роботи та дотримання стандартів, щоб ви могли бути впевнені у якості послуг.

Обробка дзвінків

Обробка дзвінків

Ми працюємо без вихідних, приймаючи всі вхідні дзвінки, щоб забезпечити найкращий сервіс для гостей вашого готелю. Наша система контролює необхідну кількість ліній та операторів для мінімальної кількості пропущених дзвінків.

Відповіді на чати

Відповіді на чати

Наші кваліфіковані менеджери оперативно відповідають на всі запитання гостей через чати на сайті, месенджерах та соціальних мережах. Вони забезпечують високу ефективність комунікації та підвищують задоволення гостей від обслуговування.

Обробка замовлень

Обробка замовлень

Ми детально контролюємо процес замовлення від початкового контакту до заїзду гостя. Наша команда активно спілкується з клієнтами, дотримуючись їхніх побажань та уточнень, а також координує передоплати для гарантування їхнього заселення. Ми забезпечуємо точну обробку замовлень, допомагаємо гостям з усіма питаннями та допомагаємо адміністраторам у вирішенні проблемних ситуацій.

Контроль та звітність

Контроль та звітність

Ми надаємо вам докладну звітність по основним показникам діяльності готелю, щоб ви могли завжди бути в курсі та приймати обгрунтовані рішення для покращення бізнесу. Наша фірмова звітність дозволяє вам легко відстежувати обіг коштів та ефективність наших послуг.