Просування в соцмережах

Просування в соцмережах

Покажіть себе з кращого боку та знайдіть нових гостей. Спілкуйтеся з гостями та отримуйте живі відгуки.

Не забувайте підтримувати активність у соцмережах . Це чудовий спосіб налагодити постійне спілкування з клієнтами та зацікавленими інтернет-користувачами.

Ваша сторінка може стати джерелом цінної інформації для потенційних клієнтів, що суттєво підвищить увагу до бренду та клієнтську лояльність.

Отримайте повний спектр робіт з соцмережами

Побачте візуальне оформлення, яке надихає

Ваші сторінки стануть інструментом продажів

Дізнайтеся про наш досвід

Портфоліо

Портфоліо

Що саме

Що ми

ми робимо

робимо

SMM-стратегія

SMM-стратегія

На етапі створення стратегії ми вивчаємо поточну ситуацію, проводимо аналіз ринку, конкурентів, ЦА, визначаємо tone-of-voice; створюємо контент-стратегію з рубриками та медіа-планом; продумуємо ідеї механік активації аудиторії, збираємо лідерів думок та тематичні спільноти.

Дизайн та контент

Дизайн та контент

Якісний візуальний контент зробить ваші спільноти привабливими та генеруватиме додаткові продажі. Ми розробимо індивідуальний дизайн для ваших спільнот з урахуванням айдентики бренду.

Таргетована реклама

Таргетована реклама

Таргетована реклама – чудовий інструмент для взаємодії з вашою цільовою аудиторією, що дозволяє в рази збільшити продажі, обізнаність та лояльність клієнтів. Ми допоможемо знайти вашу ЦА відповідно до соціо-демографічних характеристик, географії, інтересів та роду діяльності та показати рекламне повідомлення саме їй.

Конкурси та розіграші

Конкурси та розіграші

Ефективні механіки активацій аудиторії (конкурси, розіграші, опитування, ігри, спеціальні проекти) дозволяють активізувати відвідувачів спільнот, залучити їх до діалогу, утримувати та збільшувати зацікавленість у вашому готелі. Ми запропонуємо механіки активацій, цікаві вашій ЦА, і допоможемо вам їх реалізувати.

Блогери та лідери думок

Блогери та лідери думок

Це люди з великою кількістю активної аудиторії у соціальних мережах. Люди довіряють їх думці більше, ніж рекламі, саме тому робота з ними – це ефективний спосіб залучення клієнтів. Ми запропонуємо лідерам думок, у яких можна розмістити інформацію про ваш готель, та домовимося з ними про взаємовигідну співпрацю.